درباره تیام نور

هو النور

ما شرکتی هستیم که معتقدیم در دنیای امروز و با پیشرفت های روزافزون علمی در عرصه صنایع روشنایی در کشور چاره ای جز تغییر نیست. تیام نور با بهره گیری از پیشینه یزد نور ( اولین تولید کننده صنایع روشنایی در ایران ) مسئولیت تولید قاب های روشنایی رابر عهده دارد.

هدف

هدف نهایی و آرمانی ما فعالسازی پتانسیل تجاری نهفته ای است که در بسیاری از انسان ها وجود دارد، اما بعضاً به دلیل عدم وجود یک بستر کارا و مطلوب به ثمر نمی نشیند. دیدگاه های ما به سه بخش کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت تقسیم شده است و بکارگیری جامعه عظیم و بسیار توانمند را به عنوان دیدگاه نهایی و بلندمدت خود تعریف کرده ایم. ما در تیام نورقالب های سنتی و محکم تجاری را کنار گذارده ایم و هر روز به فکر تغییر و بهبود هستیم. ایستادن و تماشا کردن برای ما بی معناست؛ این تجارت و انرژی موجود در آن ما را هر روز به جلو پیش می برد.

کیفیت

تجهیز تمامی محصولات با مرغوب ترین مواد اولیه داخلی و خارجی، امکان ساخت محصولات بصورت کاملا سفارشی، کنترل کیفیت مرحله به مرحله تولید محصولات و کنترل نهایی صد در صد آنها در راستای ارائه محصولاتی با کیفیت و ماندگار در جهت حمایت همه جانبه از مصرف کنندگان در طول سالها نامی نیک و پر افتخار را برای یزد نور به ارمغان آورده است.

پرسنل

در حال حاضر با بهره گیری مجرب ترین متخصص فنی ، نیروی کار آمد و ماشین آلات پیشرفته در تولید انواع مختلف محصولات روشنایی جهت کلیه واحد های صنعتی اداری و تجاری پیشتاز می باشد .

بدلیل حساسیت بسیار بالای مدیران ارشد صنایع روشنایی تیام نور در ارتباط با کیفت محصولات تولیدی، که در صورت استفاده از مواد اولیه مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی محقق خواهد شد، نسبت به دریافت نشان استاندارد ملی ایران اقدام نموده و هم زمان با دریافت آن موفق به اخذ گواهینامه تأیید صلاحیت در زمینه چراغهای نصب ثابت از سازمان ملی استاندارد ایران گردیده است.

کلیه محصولات صنایع روشنایی تیام نوردارای ۲ سال گارانتی بی قید و شرط تعویض قطعات و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند

تماس با ما
پیام شما با موفقیت ارسال شد.3 + 1 =